Terrace
Elite Resort

Havuz ve Bahçe

Toplam 1400 m3 devasa havuzunun yanı sıra her yaşa hitap eden 4 kaydıraklı aqua parkı ve çocuklar için ayrılmış özel temalı havuzuyla dinlenmek ve eğlenmek isteyen misafirlerimizi bekliyor. Spa merkezimizin içinde ise kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.
Gün boyu şezlongunuzda ister havuz başında, ister yeşil alanda ağaçlar artında güneşlenip kitap okuyun isterseniz deneyimli animasyon ekibimizle havuz oyunlarıyla eğlenin.

Havuz ve Aquapark

Otelimizdeki havuz ve aquapark sizlere gün boyu dinlenmek veya eğlenmek için seçenekler sunuyor. Animasyon ekibimiz ile havuz oyunlarıyla eğlenecek hangi yaşta olursanız olun aquaparkımızda eğlenceye doyamayacaksınız. Çocuklar için ayrıca tasarlanan aquapark küçük çocukları olan ailelerin vazgeçilmez adresi olacaktır.

HAVUZLARIMIZ HAKKINDA
Toplamda 2.200 m3 havuz alanı
Dört kaydıraklı 250 m3 yetişkin ve çocuk aquaparkı
35 cm derinliğinde ahtapot konsept çocuk ve bebek aquaparkı
***Misafirlerimizin daha hijyenik bir ortamda yüzebilmeleri için mayo,bikini ve şort dışında giysilere izin verilmemektedir.

Bahçe

Arzuladığınız huzur ise, bahçemiz zengin ağaç ve bitkileri ile sizleri Akdeniz’in yakıcı güneşinden koruyarak hoş bir esinti eşliğinde dinlenmenize olanak sağlayacaktır.

BAHÇEMİZ HAKKINDA
Şezlong alanı
Mini futbol alanı
Çeşitli açık hava sporları için alandan oluşan toplam 5000 m2 yeşil alan

Özel Teklifler